Co to jest i do czego służy system ERP od firmy ODL?

Wdrożenie systemu ERP, to według statystyk inwestycja na minimum 8 lat. Systemy ERP (ang. Enterprise Resource Planning) pozwalają na planowanie i zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Można uznać, że jest to oprogramowanie, mające na celu zintegrowanie wszystkich procesów, zachodzących w firmie.

W jaki sposób się to odbywa?

Przede wszystkim, odbywa się to poprzez stworzenie interaktywnego środowiska, umożliwiającego zarządzanie wszystkimi obszarami, tj. finansami, księgowością, marketingiem, sprzedażą, produkcją, projektami, zasobami lidzkimi, czy też środkami trwałym, a także wszystkimi innymi obszarami, które można znaleźć w danej firmie. Omawiane oprogramowanie, w tym system ERP od ODL, usprawnia przepływ informacji i upraszcza procesy biznesowe. Ponadto, taki system umożliwia pracę zdalną, dzięki temu, że jest dostępny za pośrednictwem przeglądarek internetowych.

Kontrola rozwoju firmy

System ERP od ODL jest specjalistycznym oprogramowaniem przeznaczonym dla przedsiębiorstw różnych rozmiarów. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w przypadku korporacji, jak i średniej wielkości firm oraz małych biznesów. Dzięki swojej elastyczności, system ERP od ODL można dostosować do potrzeb każdej branży.

Co istotne, interfejs oprogramowania jest niezwykle intuicyjny i prosty w obsłudze, dzięki czemu nauczenie się sposobu działania systemu ERP od ODL zajmuje niewiele czasu. Systemy są na bieżąco aktualizowane, co daje gwarancję, że będą one pracować na najwyższym poziomie, bez zakłóceń i jakichkolwiek innych niedogodności. Predefiniowany obieg dokumentów pomaga w sprawnym zarządzaniu procesami, z każdego obszaru, znajdującego się w firmie. Klienci korzystający z systemu ERP od ODL chwalą sobie możliwość korzystania wyłącznie z tych modułów systemu, które są im obecnie potrzebne. Oczywistym jest bowiem, że duża korporacja ma inne potrzeby, niż niewielki, rodzinny biznes. Jeżeli firma będzie się rozwijać i rozszerzać swoją działalność, to z czasem można dokupywać kolejne moduły.

System stworzony na potrzeby klientów

Wśród naszych najważniejszych priorytetów znajduje się zadowolenie oraz satysfakcja naszych klientów. Dlatego też, oprogramowanie dla firm ODL jest przede wszystkim elastyczny. Tak, żeby każdy klient był w stanie dostosować go do swoich potrzeb, wybierając spośród różnych, przygotowanych przez nas modułów. Oprogramowanie ERP od ODL jest narzędziem, umożliwiającym swobodne i skuteczne zarządzanie biznesem. Wdrożenie takiego oprogramowania jest inwestycją, którą zdecydowanie warto rozważyć. Podczas wybierania systemu, nasi fachowcy z chęcią doradzą, tak, żeby finalne oprogramowanie było jak najbardziej optymalne i dostosowane do potrzeb konkretnej firmy. W celu uzyskania pomocy można się z nami skontaktować telefonicznie lub mailowo. Oprócz tego, zachęcamy naszych klientów do zapisania się na newsletter oraz regularnego zaglądania na naszego bloga, który stanowi źródło wiedzy na temat systemów ERP.